לקוחות מספרים

דף הבית  > מודל הייעוץ > לקוחות מספרים

ערן ח.


חדוה יקרה תודה רבה, מעריך מאוד את התהליך שעברנו יחד ומאמין שניפגש שוב עזרת לנו מאוד. אני למדתי ממך המון שוב תודה
סיגל ל.


חדוה הקדישה את כל כולה למען יעול הארגון וצוותו, במהלך עבודתה חדוה שוחחה עם צוות העובדים מהמנהלת עד אחרון העובדים, השיחה התנהלת באופן פרטני וגם צוותי. חדוה הקשיבה, יעצה ואף יחד מצאנו פתרונות לגישור על קונפליקטים הקיימים בארגון. הצוות מצידו הרגיש שניתן לספר ולהביע את עצמו באופן חופשי עם ביטחון מלא שהדברים הנאמרים נשארים חסויים. חדוה הינה אדיבה, חרוצה דייקנית יוזמת ובעלת רצון רב לסייע לצוות העובדים, למנהלת ולארגון בכללותו. עושה זאת בסבר פנים יפות על הצד הטוב ביותר. חדוה נקשרה לצוות העובדים ולבאי המרכז והם נקשרו אליה, נוצרו ביננו יחסים חמים ועל כך תודתינו
מעיין מ.


עם סיום הסדנה ברצוני להודות לחדוה על ההנחיה בקבוצה. תודה על ההקשבה וההתאמה של התוכן ודרך העברתו לצורכי הקבוצה. על יצירת שיח של חוזקות ויכולות ולא של שיפוטיות וחוסר אונים מול המערכת והמדינה. לא הורגשה תחושה של ביקורת המופנית כלפי ההתנהלות שלהם, גם כאשר שיתפו על דרכי התנהלות וקבלת החלטות ממקום רגשי ולא מחושב. הדיונים בין המשתתפות בקבוצה איפשרו להעלות אלטרנטיבות ודרכי חשיבה והסתכלות שונים. מתוך הדיונים של קבוצת השווים ובהכוונה שלך המשתתפות בקבוצה יצאו מחוזקות ועם תחושה של שליטה ובעיקר עם תחושה של כבוד. נוצרה חוויה חיובית עבור המשתתפות גם בנושא הרגיש מאוד של ההתנהלות הכלכלית שלהן. תודה ושבוע מקסים!
ארי כ.


חדוה ערכה לאחרונה עבודת אבחון לצוות אחיות ומטפלות במוסדנו. אנו מוסד לפני מעבר למבנה חדש, הכרוך בשינויים בהתנהלות פנימית ובהתפלגות שונה של הצוות בין המחלקות. בתקופה זו ערכה חדוה את האבחון, דבר שתרם רבות להנהלה, להערכה נוספת וממוקדת, על תחושות והתאמת אנשי צוות לתפקידיהם. כמו כן, אפשר לאנשי הצוות שהשתתפו בשיחות אישיות, להעביר את תחושותיהם וכוונותיהם להנהלה, לאחר שעברו ניתוח מקצועי של חדוה ופילטר שלא יעמידם במבוכה, עקב אמירות לא נחוצות. עבודתה תרמה למוסדנו רבות, ואנו ממליצים בחום על יכולותיה וכישוריה בתחום היעוץ האירגוני.
זאב ל.


לגברת חדוה יוסף היקרה שלום, כל התקופה ערב החג היית איתנו ולנגד עייננו, הייתה לנו תקופה מדהימה וחלק גדול מזה שייך לך. הייתה אחוה בחווה וברוך השם הצלחה גדולה על זה רציתי לומר לך ת ו ד ה שיהיה לך חג כשר ושמח ושנזכה כולנו לצאת לחירות בהוקרה רבה מאוד
יגאל ח.


חשבתי לכתוב לך כ-נשמה יקרה.. אבל נראה לי שיותר קרוב אליך שפשוט אכתוב חדוה יקרה.. יש בי אינסופ לחלוק איתך. כך מרגיש. נראה שהיינו בכלל בהתחלה למרות שעברנו פרק זמן משמעותי יחד,שכלל תנועות משתנות של בני האדם שאנחנו, על ביטויו המאתגרים והמאירים. בכל אופן,הודיה עמוקה קיימת בי על כך. את מורה מיוחדת עבורי, והכרותך עם רבדים אינטימיים של חלקיי המשפחתיים מעניקים למפגש שלנו להיות ייחודי מאד. מאחל לך שנה של תנועת חיים צלולה וקרובה למקורות ההזנה המאירים. אוהב.מכבד.מודה.
מעיין ב.


חדוה עשתה עבודתה במקצועיות רבה, ברצינות, בנועם הליכות ובשקט המרגיע המאפיין אותה. חדוה עבדה עם אוכלוסיה מגוונת וידעה להגיע ולתקשר עם כל אחד ואחד על פי צרכיו וסגנונו. לחדווה יכולת ארגונית ומערכתית מעולה. היא עובדת באופן שיטתי ומסודר ויחד עם זאת קשובה וגמישה לצורכי הפרט והארגון. היתה לי הזכות הגדולה להכיר את חדוה ולעבוד עימה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. אני ממליצה עליה בחום ואל המלצתי מצטרפים הנועצים בכפר וחברי ההנהלה.

צור קשר

מעוניינים לקבל עוד פרטים? לבדוק אם מתאים?

אני מזמינה אותכם לפנות אלי בטלפון או במייל

או שלחו לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם.

   054-9039990

הודעתך נשלחה בהצלחה