פיתוח מנהלים

להנהגה והובלה מוצלחת של העסק

פיתוח מנהלים הוא אחד הנושאים המדוברים בתקופה האחרונה. חיפוש מהיר באמזון מצביע על עשרות אלפי ספרים בנושא! אבל המציאות היא שברוב העסקים בבעלות משפחתית, פיתוח מנהיגות הוא בעדיפות נמוכה, אם בכלל.

למנהלים בכירים יש נטייה להסתכל על מה שהחברה עשתה בשנה שעברה ולצפות לעליה מתונה בצמיחה תוך שימוש באסטרטגיות ובטקטיקות שבהם השתמשו בעבר. זה לא בהכרח יביא תוצאות וישפר את המצב, זו בעצם דרך להגן על הסטטוס קוו. מנהיגים אמיתיים בוחנים את העתיד, מחפשים נתיבים חדשים ודרכים חדשות לעשיית עסקים, וממשיכים להמציא מחדש את עצמם ואת החברות שלהם.

פיתוח מנהלים ועסק משפחתי

בכל עסק יש צורך במנהלים-מנהיגים, כאלו שיכולים לגדול ולהשתנות יחד עם הצרכים המשתנים של העסק. אם אנו מדברים על עסקים משפחתיים, אז נוסיף לכך גם את המורכבות בעסק משפחתי שבבסיסה דורשת איזון בין הצרכים העסקיים לבין הצרכים המשפחתיים. כל אלו מובילים לכך שלמנהל-מנהיג בעסק משפחתי נדרשת תשומת לב להרבה נקודות יחודיות. 

למי נועד יעוץ זה

שירותי ייעוץ לפיתוח מנהלים נועדו לתת למנהלי העסק בכל דרגיו כלים לניהול טוב יותר של העסק המשפחתי. היעוץ יכול לסייע לצוות הניהולי הבכיר - כדי לנהל את העסק ולהגדיר את המשך שיתוף הפעולה עם הדור הצעיר בעתיד. וגם לשכבת ניהול של הדור הצעיר להצליח בעסקים.

המלצות מעשיות,

צעדים מדידים שניתן ליישם.

תוכנית שנקבעת ביחד, בהתאם לצרכים והיכולות.

ליווי כדי לבדוק שהדברים אכן עובדים.

שימת לב לעומק הרגשות כי כשמדובר במשפחה יש להתייחס לניואנסים הקטנים ביותר 

צור קשר

   054-9039990

הודעתך נשלחה בהצלחה