חדוה יוסף 

שלום, שמי חדוה יוסף, יועצת לעסקים משפחתיים, בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מ 25 שנים בתפקידי ניהול ויעוץ שונים, ובעשור האחרון מתמקדת בעסקים בבעלות משפחתית. מרצה ב"אקדמית נתניה" בחוג למנהל עסקים.

במסגרת עבודתי, מלווה בעלי עסקים ובני משפחתם בתהליכי יעוץ ושינוי ארגוני. עיקר ההתמקדות היא בביסוס מנגנונים לניהול בעסק, שיפור תהליכי עבודה, פיתוח קשרי עבודה טובים בין בני המשפחה ובין העובדים השונים, הקניית מיומנויות תקשורת בינאישית וליווי בתהליכי הורשת העסק לדור ההמשך.

הרקע העשיר שצברתי בתחום הכלכלי והארגוני מעניק לי ניסיון מוכח ומיומנויות להכרת העסק המשפחתי הן בצד הכלכלי והן בצד הארגוני – משפחתי.

 

הגישה על פיה אני פועלת בתהליכים אלו משלבת פרקטיות עם עומק כי כשמדובר במשפחה הדברים הם לא כלאחר יד, צריך להבין את הניואנסים הקטנים במשפחה ולפעול בהתאם.

 

כחלק מהרצון שלי ללמוד וללמד תחום זה אני כותבת מאמרים רבים אשר עוסקים בעיקר בעסקים משפחתיים ומתפרסמים כאן ובאתרים כלכליים מובילים. המאמרים גם מופצים לרשימת תפוצה של קוראים קבועים.

 

השכלה

תואר שלישי (Ph.D) באוניברסיטת חיפה במחקר שנושאו - עסקים משפחתיים בישראל.

תואר שני (M.Sc) בכלכלה בטכניון ותואר ראשון (B.A) בכלכלה ומדעי המדינה באוניברסיטה העברית.

לימודי ייעוץ ארגוני, האוניברסיטה הפתוחה.

מגשרת מטעם לשכת עורכי הדין בחיפה

 

 

פעילות למען הקהילה

אני מתנדבת פעילה בעמותת "פעמונים" כבר יותר מ 10 שנים. ליוויתי עד כה מאות משפחות, אם בליווי פרטני או דרך סדנאות והרצאות למשפחות. אני מאמינה ותומכת בדרך העמותה אשר מעניקה כלים למשפחות, מעניקה "חכות", כדי שהן תוכלנה לדוג את ה"דגים" בדרך עצמאית ובזקיפות קומה.

צור קשר

   054-9039990

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

הרשמה לקבל עדכונים

 

  2020 - Hedva Yosef

ד"ר חדוה יוסף

ייעוץ לעסקים משפחתיים

נייד9039990 - 054